УВАГА!!! БЮДЖЕТНІ СЛУХАННЯ!!

Дата: 05.11.2019 15:59

УВАГА!!! БЮДЖЕТНІ СЛУХАННЯ!!!

Ви спитаєте: “Що це таке?”

Ми відповімо: “Бюджетні слухання - це механізм ознайомлення мешканців нашої громади з проектом бюджету на 2020 рік. Ми розкажемо про те, звідки до громади у 2020 році надійдуть гроші та куди ми плануємо їх витратити”. Навіщо тобі це? Ти - мешканець громади і береш безпосередню участь у її функціонуванні. Ти повинен знати, куди будуть витрачені кошти громади. Що тобі треба зробити? Прийди на бюджетні слухання, ознайомся з проектом бюджету громади на 2020 рік та задай усі запитання про бюджет, які тебе цікавлять. Ми з радістю дамо на них відповідь. Важливо!!! Не забудь подати пропозицію до бюджету на наступний рік, адже саме ти знаєш, що найбільше потрібно нашій громаді. Що? Бюджетні слухання - ознайомлення з проектом бюджету громади на 2020 рік. Де? Будинок культури с. Старі Богородчани, конференц-зал Коли? 17 листопада 2019 року о 16.00 год.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)