Зразковий аматорський ансамбль "Бойківчанка" підтвердив вдруге звання "Зразковий"

Дата: 03.12.2019 12:51

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису22 листопада разом з іншими творчими колективами району зразковий аматорський ансамбль "Бойківчанка" Будинку культури с. Старі Богородчани Старобогородчанської ОТГ  ( керівник Пилипів Надія Іванівна) вдруге підтверджував звання "Зразковий аматорський", яке було колективу присвоєно у 2010 році. На суд обласної комісії танцюристи представили три хореографічні композиції: "Журавка", "Чичері" та "Розпрягайте, хлопці, коней". Члени комісії високо оцінили рівень виконання юних танцюристів, висловили слова вдячності та підтримки, а також побажали успіхів і нових творчих знахідок.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)