Благодійна акція "Молодіжка колядує"

Дата: 21.01.2020 15:37

Вже традиційною стала благодійна акція "Молодіжка колядує", в рамках якої члени Молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ та активна молодь колядують в установах громади, а також у депутатів, підприємців, громадських активістів та меценатів. Кошти, зібрані в рамках акції, молодь передає на потреби сімей вразливих категорій?
Так, в 2020 році, сума зібраних коштів склала 17 250 UAH, 100 PLN, 20 USD!
Вся сума була розподілена між трьома сім'ями нашої громади, в яких є діти з інвалідністю - сім'я Тимофійчук з с. Гринівка та сім'ї Савчин і Зубик з с. Старі Богородчани. Члени Молодіжної ради завітали з колядою до цих сімей і передали кошти батькам, а дітям подарували теплі привітання та побажання!!!
Щиро дякуємо всім, хто не залишився осторонь нашої благодійної акції!!! Завдяки нашим спільним зусиллям в трьох сім'ях громади повірили у Різдвяне диво!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)