Гучна   «Розколяда - 2020»  у  Старобогородчанській ОТГ

Дата: 28.01.2020 08:52

26 січня  Будинок культури с. Старі Богородчани  радо та гостинно, на оновленій сцені новим сценічним одягом,  приймав колядників з   об’єднаної територіальної громади та  гостей із сусідніх громад с. Саджава, с. Глибоке, с.Хмелівка.

В цьому році у зимовому фольклорному дійстві «Розколяда – 2020» взяли участь 17 творчих колективів, 2 сольні виконавці з с. Скобичівка,  с. Старі Богородчани, 1 учнівський дует с. Старі Богородчани, 1 вокальне тріо с. Глибоке. Загалом,  Програма заходу складалася з  21  творчого номеру.

Свою творчість  представили колективи 5 закладів загальної середньої освіти ОТГ,  церкви «Різдва Пресвятої Богородиці», «Вознесіння Христового» с. Старі Богородчани,  православна церква України «Святого Миколая» с. Нивочин, фольклорні колективи с. Лесівка,  с. Гринівка, с. Нивочин,  народний хор Будинку культури с. Старі Богородчани, Молодіжної ради  ОТГ, а також  свою творчість дарували  гості свята - вокальні ансамблі із сусідніх сіл  нашої громади:  «Горлиця» с. Саджава,  Саджавської дитячої музичної школи, молодіжний церковний хор с. Хмелівка,  вокальне тріо с. Глибоке.

Колективи  та виконавці  продемонстрували майстерність у виконанні автентичних колядок, щедрівок, Вертепів,  Маланок, а також  сучасних  різдвяних пісень.

З привітальним словом та віншуванням до всіх присутніх звернувся отець Любомир, настоятель  церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» с. Старі Богородчани.

До уваги учасників, гостей свята та жителів  обєднаної територіальної громади в Будинку культури була оформлена тематична виставка ікон «Різдвяна радість землю обійма». Свої роботи представили Оксана Олійник, Галина Озар, Світлана Лисишин, Марія Лисюк,  Люмила Андрусяк, Богдана Федорів,  Світлана Різак, Ірина Анійчин, Юлія Гуменяк.

Для всіх бажаючих зробити святкову мить незабутньою  членами Молодіжної Ради   було оформлено  святкову фотозону та  роботу молодіжного антикафе  StBogoCaff.

Ведучими  різдвяного свята  були Наталя Кадук, учениця Старобогородчанського ліцею  та Маркіян Анійчин, житель с. Старі Богородчани.  Звукорежисерами  заходу були Юрій Яців та Юрій Багрій.  Хужожнє оформлення сцени здійснила Андріана Озар.  Автором сценарію була директор Будинку культури с. Старі Богородчани Галина Озар.

Зі словами вдячності   за продовження  народних традиції під час зимового обрядового циклу,  за виконавську майстерність та автентичність у виконанні колядок, щедрівок  до учасників  Розколяди, гостей свята, жителів  громади  звернувся заступник сільського голови Юрій Іванишин.

Всі  учасники  різдвяного дійства «Розколяда - 2020» отримали солодкі подарунки та  були нагороджені грамотами  сільського голови Старобогородчанської сільської ради ОТГ Ярослава Здерки.

Свято вдалося!!!

Адже, переповнений зал глядачів  отримав від учасників дійства  незабутні різдвяні  відчуття на весь  Новий 2020 рік та спільною колядою,  гучними оплесками дякував  всім організаторам свята за  різдвяне дійство, яке об’єднує - «Розколяду – 2020».

До нових зустрічей на  «Розколяді – 2021»!