Виїзний захід в Старобогородчанську об’єднану територіальну громаду

Дата: 24.02.2020 15:05

Про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, зокрема, щодо надання профорієнтаційних послуг при зміні виду діяльності, професії, актуальні на ринку праці району та області, говорили працівники  Богородчанської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з учасниками виїзного заходу в Старобогородчанській ОТГ 11 лютого 2020 року.

Так, провідний фахівець з профорієнтації районної філії Тетяна Демчук акцентувала увагу слухачів на перспективу розвитку підприємництва в регіоні та сприяння державної служби зайнятості в організації та провадженні власної справи.

Основна мета заходу - розширення уявлення жителів ОТГ про сільський зелений туризм, його види, ознайомлення з основними правовими аспектами організації сільського зеленого туризму, демонстрація прикладів успішних підприємців, які надають послуги у сфері  туристичної галузі в Івано-Франківській області.

Жителів Старобогородчанської ОТГ проінформовано про перелік вільних вакантних посад, ПОУ, які здійснюють підбір персоналу, та ознайомлено з перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції.