Дата: 28.02.2020 16:45

В рамках співпраці Старобогородчанської ОТГ  з Програмою DOBRE в проекті «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який виконує громадська організація «Центр політичних студій», у березн і-травні 2020 року заплановано реалізацію двох проектів: “Інформаційна кампанія, спрямована на популяризацію інструментів громадської участі”.

3 березня 2020 року о 15:00  відбудеться  зустріч експертів-консультантів ГО “Центр політичних студій”

Завдання зустрічі:

аналіз ухвалених в громаді механізмів громадської участі та їх застосування, пошук нових каналів поширення інформації, створення робочої групи і розробка плану заходів, спрямованих на активізацію використання механізмів участі мешканцями Старобогородчанської ОТГ.

Запрошуються  депутати, активісти громадських організацій, члени молодіжної ради, активні мешканці та лідери громадської думки Старобогородчанської  об’єднаної територіальної громади.