Продовжено термін подання проектів місцевих ініціатив у рамках Програми «Бюджет участі Старобогородчанської ОТГ»

Дата: 02.04.2020 20:23

Шановні жителі громади!

Старобогородчанська сільська рада ОТГ нагадує, що відповідно до розпорядження від 23.03.2020 р. № 57 продовжено термін подання проектів місцевих ініціатив у рамках Програми «Бюджет участі Старобогородчанської ОТГ» до 15 квітня 2020 року. Враховуючи введення обмежувальних заходів на період нестійкої епідемічної ситуації із захворюваністю на корона вірусну інфекцію COVID-2019, ви можете подавати проекти електронною поштою за адресою: st_bogorodchany@i.ua або yuriy.ivanyshyn@gmail.com у вигляді відсканованого оригіналу документу.