Всеукраїнська школа онлайн

Дата: 07.04.2020 09:05

Фото без описуОфіс Президента України спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, а також громадською спілкою «Освіторія» запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн». Він забезпечить доступ до дистанційної освіти для всіх школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.  Наразі щодня відбуваються зйомки уроків за збалансованою шкільною програмою, яку розробило МОН спільно з учителями. Викладаються такі предмети: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, біологія. На зйомках уроків присутні українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени та інші. Вони відповідають на запитання, розв’язують задачі та проводять досліди разом з учителями. Відеоуроки покажуть українські телевізійні канали, які охоче долучились до цієї важливої соціальної місії. Кожен клас закріплений за конкретними каналами:

• 5-й клас – ПлюсПлюс та 112 Україна

• 6-й клас – ZOOM та NewsOne

• 7-й клас – ZIK

• 8-й клас – Індиго та УНІАН

• 9-й клас – Рада та UA: Культура

• 10-й клас – UA: Перший

• 11-й клас – М1

Трансляція уроків відбуватиметься у режимі: з понеділка до п’ятниці, початок о 10-й ранку. Старт трансляцій: 6 квітня 2020 року. Також відеоуроки можна буде щодня переглядати на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у фейсбуці та на ютубі. Стежте за розкладом уроків, заохочуйте дітей до перегляду та долучайтеся до пізнавального контенту всією родиною!

Залишаємось вдома! Вчимося вдома!