Івано-Франківська область, Богородчанський район

Пенсії буде проіндексовано у травні 2020 року

Дата: 13.04.2020 13:17

1 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», яка регулює питання проведення індексації пенсій у 2020 році.

Постановою визначено дату проведення індексації пенсій у 2020 році: це – 1 травня. Перерахунок пенсій проводитиметься із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11. У разі, коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії менше 100 гривень, буде встановлено доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься, починаючи з травня 2020 року, в установленому порядку через уповноважені банки або доставлена додому листоношами АТ «Укрпошта».

Посилання ⇒ http://www.if.gov.ua/news/pensiyi-bude-proindeksovano-u-travni-2020-roku