Підсумки подання проектів у рамках Програми "Бюджет участі Старобогородчанської ОТГ" у 2020 році

Дата: 17.04.2020 15:29

15 квітня 2020 року закінчився прийом проектів у рамках реалізації програми “Бюджет участі Старобогородчанської ОТГ” на 2020 рік. Всього до сільської ради надійшло 10 проектів, ініційованих жителями громади, на загальну суму 344150 грн. Найбільш активними були жителі с. Старі Богородчани, які подали 5 проектів. На другому місці жителі с. Гринівка — 2 проекти. Жителі сіл Скобичівка, Нивочин та Лесівка подали по 1 проекту. Серед поданих проектів — 4 (40%) стосуються благоустрою громади, 2 (20%) - освіти, 2 (20%) - культури і 2 (20%) - фізичної культури і спорту.

До сільської ради надійшли такі проекти:

• Облаштування дитячо-спортивного майданчика «Місце щасливого дитинства» на Заріччю (автор Олександр Химинець)

• Зміцнення матеріально-технічної бази ЗДО ясла-садка «Джерельце» с. Старі Богородчани (автор Марія Барабаш)

• Створення умов для відпочинку та проведення дозвілля молоді села Старі Богородчани (автор Денис Мартинюк)

• Встановлення альтанки біля Старобогородчанського ліцею (автор Іван Говера)

• Ремонт та облаштування приміщення під тренажерний зал в с. Старі Богородчани (автор Василь Кострабій)

• Покращення умов клубу с. Гринівка (автор Марія Надрага)

• Проведення водовідведення біля шкільного стадіону та по центральній дорозі в с. Гринівка (автор Денис Білоус)

• Зігріємо наших дітей та покращимо культурне життя нашого села Нивочин (автор Оксана Цюпа)

• Збереження цілісності та запобігання руйнації адмінбудівлі села Лесівка (автор Михайло Каратніцький)

• Реконструкція містка через канал на масиві «Критий тік» в селі Скобичівка (автор Василь Барабаш)

Детальніше з проектами можна ознайомитись: https://staribogorodchany.pb.org.ua/projects