У межах Всеукраїнської школи онлайн розпочалися уроки й для 1-4-х класів
З 28 квітня в межах Всеукраїнської школи онлайн почалася трансляція уроків для початкової школи – відтепер проєкт покриває всі класи.
На YouTube МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів:
1 клас – bit.ly/USO1class
2 клас – bit.ly/USO2class
3 клас – bit.ly/USO3class
4 клас – bit.ly/USO4class
5 клас – bit.ly/USO5class
6 клас –bit.ly/USO6class
7 клас – bit.ly/USO7class
8 клас – bit.ly/USO8class
9 клас – bit.ly/USO9class
10 клас – bit.ly/USO10class
11 клас – bit.ly/USO11class
Також оприлюднено чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів.
Кожен охочий може також завантажити розклад для всіх класів з темами на наступний тиждень: 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас,6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас10 клас, 11 клас.
Нагадуємо, що для учнів, які мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:
1 клас – Піксель
2 клас – UA:Перший
3 клас – UA:Культура
4 клас – ПлюсПлюс
5 клас – ПлюсПлюс та 112 Україна?
6 клас – ZOOM та News One?
7 клас – 5 канал та ZIK?
8 клас – Індиго та УНІАН?
9 клас – Рада та UA:Культура?
10 клас – UA:Перший?
11 клас – М1
Уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів з 10:00, з понеділка до п’ятниці.
Також на YouTube МОН, окрім субтитрів, почав з’являтися переклад жестовою мовою для уроків. Поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу.
Програма уроків початкової школи розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.
Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.
Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих, вчитися дистанційно.