Інформація щодо захворюваності на короновірус у Старобогородчанській ОТГ станом на 13 травня 2020 року

Дата: 13.05.2020 18:27

Шановні жителі громади!

Старобогородчанська сільська рада продовжує інформувати про ситуацію з захворюваністю на коронавірус у громаді. Станом на 13 травня 2020 року підтверджено ще 2 випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію у жителів с. Старі Богородчани. Таким чином загальна кількість підтверджених випадків становить: с. Старі Богородчани — 15, с. Гринівка — 2, з них одна особа видужала. По 13 жителях с. Старі Богородчани ще очікується результат ПЛР-тесту.

В зв’язку з вищенаведеним сільська рада просить максимально дотримуватись всіх обмежень, встановлених урядом. Без особливої потреби не виходити з дому. Якщо виходите в магазин, чи по інших потребах, обов’язково одягати засоби індивідуального захисту: маска та рукавички. Не допускати скупченя людей та дотримуватись встановленої дистанції один від одного.

Бережіть себе та рідних!