Івано-Франківська область, Богородчанський район

Зі святом Вишиванки, Громадо!!!

Дата: 21.05.2020 09:00

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.
Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла всіх нас та Україну!

Цьогоріч День вишиванки у громаді проводиться онлайн завдяки участі у

ФЛЕШМОБі «У ВИШИВАНЦІ ГРОМАДА»

Всесвітній День вишиванки святкують щороку у третій четвер травня. Цьогоріч цей день припадає на 21 травня. День вишиванки почали відзначати у 2006 році. Головна традиція свята – одягнути вишиванку. День вишиванки відзначають завжди у будній день, аби показати, що вишита сорочка невіддільна частина побуту, яка органічно вписується у сучасне щоденне життя.

Вишиванка – це гарно і сучасно!

Вишиванка є справжнім витвором національної уяви багатьох поколінь українців, в якій  закладені цінності.

Вишиванка — оберіг, який передавали з покоління у покоління та про який  складають вірші та пісні.

Карантин не перешкода такому чудовому дню – Дню вишиванки!

Одягни вишиванку!

Під таким девізом   працівники  установ  та активні жителі громади  долучилися до онлайн флешмобу «У вишиванці громада», у якому зміг  взяти участь кожен охочий і продемонструвати красу своєї вишиваної сорочки.

За результатами участі маємо прекрасні світлини громади у вишиванці, які  демонструють генетичний код нації, який відрізняє нашу націю від інших.

Власне фото & селфі у вишиванці

Фото родини у вишиванках (обов’язково всі члени сім’ї на фото мають бути у вишиванках)

Фото діток у вишиванках