Завершилося голосування

Дата: 16.06.2020 16:28

15 червня 2020 року завершилося голосування за проекти громадських ініціатив у рамках Цільової програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади» у 2020 році. На голосування було винесено десять проектів на загальну суму 344 150 грн.

Голосування проходило протягом 15 травня – 15 червня 2020 року. У ньому взяли участь 822 жителі громади. З них 32% проголосували шляхом електронної реєстрації на інтернет-платформі «Громадський проект», 68% - проголосували у пунктах для голосування, які розміщувалися в кабінетах старост та Центрі надання адміністративних послуг сільської ради.

Проекти отримали таку кількість голосів:

Реконструкція містка через канал на масиві «Критий тік» в селі Скобичівка - 170

Зігріємо наших дітей та покращимо культурне життя нашого села - 120

Облаштування дитячо-спортивного майданчика «Місце щасливого дитинства» на Заріччю - 118

Зміцнення матеріально-технічної бази ЗДО ясла-садка «Джерельце» с. Старі Богородчани         - 110

Проведення водовідведення біля шкільного стадіону та центральної дороги в с. Гринівка         - 90

Збереження цілісності та запобігання руйнації адмінбудівлі села Лесівка     -  80

Створення умов для відпочинку та проведення дозвілля молоді села Старі Богородчани         - 78

Ремонт та облаштування приміщення під тренажерний зал в с. Старі Богородчани       - 52

Покращення умов клубу с. Гринівка – 2

Встановлення альтанки біля Старобогородчанського ліцею - 2

Відповідно до розпорядження сільського голови від 16 червня 2020 року № 98 «Про підсумки конкурсу проектів місцевих ініціатив у рамках Цільової програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади у 2020 році» переможцями конкурсу визнані такі проекти:

• Реконструкція містка через канал на масиві «Критий тік» в селі Скобичівка;
  • Зігріємо наших дітей та покращимо культурне життя нашого села;
  • Облаштування дитячо-спортивного майданчика «Місце щасливого дитинства» на Заріччю;
  • Зміцнення матеріально-технічної бази ЗДО ясла-садка «Джерельце» с. Старі Богородчани;
  • Проведення водовідведення біля шкільного стадіону та центральної дороги в с. Гринівка;
  • Збереження цілісності та запобігання руйнації адмінбудівлі села Лесівка;
  • Створення умов для відпочинку та проведення дозвілля молоді села Старі Богородчани;
  • Ремонт та облаштування приміщення під тренажерний зал в с. Старі Богородчани.

На реалізацію кожного з них буде виділено з бюджету громади по 30,0 тис. грн.. Реалізація розпочнеться після підписання відповідних угод між сільською радою та авторами проектів, яке відбудеться найближчим часом.

Детальніше про результати голосування можна дізнатися за адресою: https://staribogorodchany.pb.org.ua/statistics