Дата: 24.06.2020 11:30

Оперативна інформація про стан проходження паводку на території Старобогородчанської ОТГ:

Старі Богородчани: підтоплено 70 житлових будинків, біля 200 га присадибних ділянок, пошкоджено 150 м. берегоукріплення на р. Бистриця Солотвинська, зсув комунальної дороги протяжністю 170 м., підтоплено територію Старобогородчанського ліцею та підвальне приміщення.

Нивочин: підтоплено 11 господарств, затоплено 12 присадибних ділянок, пошкоджена автомобільна дорога Богородчани –Лесівка у 4 місцях загальною протяжністю біля 16 м., пошкоджено 2 мости по вул. Шевченка, пошкоджено міст між с. Нивочин та Гринівка, пошкоджено берегоукріплення р. Нивочинка в 2 місцях загальною протяжністю біля 58 м., пошкоджено беріг р. Нивочинка – 5 м., існує загроза зсуву господарської будівлі, існує загроза пошкодження ще 2 мостів по вул. Шевченка (дорога Богородчани-Лесівка).

Гринівка: підтоплено біля 0,5 га присадибних ділянок, пошкоджено частину центральної дороги по вул. Б. Яцківа (дорога Богородчани-Лесівка) протяжністю – 10 м та місток на даній дорозі, пошкоджено комунальну дорогу протяжністю біля 200 м. та дорогу до кладовища протяжністю 10 м.

Нивочин, Лесівка, Гринівка: пошкоджене дорожнє покриття по центральній дорозі.

В даний час вживаються оперативні заходи по ліквідації недопущення погіршення ситуації.