Серпнева конференція педагогічних працівників Старобогородчанської ОТГ 2020 (дистанційно)

Дата: 28.08.2020 10:29

Фото без опису Запрошуємо освітян Старобогородчанської ОТГ стати учасниками серпневої конференції 2020 дистанційно!

Щорічно на серпневій педагогічній конференції ми підбиваємо підсумки навчального року, що минув та проєктуємо пріоритетні завдання на 2020-2021 навчальний рік, який є особливим в умовах пандемії та карантину.
Гостями конференції  є Роман Зуб’як, ректор Івано-Франківського ОІППО, Галина Микитюк, начальник управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області, Любов Шелемей, проректор Івано-Франківського ОІППО, Марія Савчин, вчитель-логопед  КУ«Інклюзивно-ресурсний центр» в Богородчанському районі.

Сьогодні  незвичний початок навчального року для всіх нас. Карантин вніс свої корективи не лише в освітній процес, а й в наше життя.  Він зачинив більшість людей вдома, але дав можливість усім нам побути з рідними, побачити проблеми наших дітей, на яких так не вистачало часу. Це дало серйозний виклик освіті, адже ми, вперше, змушені були піти на такий довготривалий карантин і навчитися працювати дистанційно. Стало зрозуміло,що без сучасної техніки, якісного інтернету та індивідуального підходу до кожної дитини вчителю не справитися.
     Тож дякуємо працівникам закладів освіти! Поки одні навчали дітей за дистанційними формами, інші працівники створювали безпечні умови для роботи.
     Дякуємо батькам за терпіння і розуміння!  Виконання домашніх завдань, насправді, стало не легким для вас випробуванням. А сумлінні батьки, напевне, вже оволоділи професією педагога.
 Дистанційне навчання завершилось. Далі новий 2020-2021 навчальний рік в умовах адаптивного карантину, який несе нові виклики та можливості для освітньої галузі громади.
  Бажаємо всім учасникам освітнього процесу, перш за все, здоров’я, успіхів та нових звершень у новому навчальному році!
     Висловлюємо слова вдячності всім, хто дбає про розвиток освітньої галузі громади та якість освітніх послуг для вихованців та школярів! ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ!

Вітаємо всіх учасників освітнього процесу Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади з  початком 2020-2021 навчального року!

Ольга Близнюк

Презентації виступів учасників та гостей конференції:

Фото без опису Освіта Старобогородчанщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2019-2020 навчального року, перспективи та виклики в 2020-2021 навчальному році в умовах адаптивного карантину

Фото без опису Особливості організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)

Забезпечення фахового розвитку педагогічних працівників закладів освіти області

Забезпечення якісної освіти в нових реаліях

Фото без описуРезультати моніторингу впровадження реформи "Нова українська школа"

Фото без опису Особливості взаємодії інклюзивно-ресурсного центру з педагогічними працівниками з метою раннього втручання для виявлення особливих освітніх потреб у дитини

Фото без опису Особливості організації супроводу професійного розвитку педагогічних працівників у 2020-2021 н.р.

Фото без опису Професійний розвиток учителя