Реалізація цільової програми "Бюджет участі" Старобогородчанської об'єднаної територіальної громади"

Дата: 07.09.2020 08:00

У Старобогородчанській ОТГ триває реалізація проєктів в рамках програми «Бюджет участі». Нещодавно завершилися роботи по чистці кюветів (ровів) вздовж центральної дороги в Гринівському старостинському окрузі. Проведена велика робота - почищені кювети вздовж більшої частини села, проведені водовідведення із двох вуличних доріг, прочищено русло річки біля сільського кладовища, завдяки вивозу грунту із кюветів та обочин доріг - трішки полагоджено комунальні дороги старостинського округу.