A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старобогородчанська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Юнацька команда "Карпати" Старі Богородчани стала володарем кубка району з футболу 2017 року

Дата: 17.07.2017 16:02
Кількість переглядів: 1367

16 липня на Богородчанському  стадіоні  імені Михайла Поворозника пройшов  фінал  кубка району  з футболу.
Першими  на футбольне  поле вийшли  юнаки команд «Карпати» Старі Богородчани  та «Скала» Монастирчани. З перших  хвилин  зустрічі юні старобогородчанці  навели атаки  на ворота  суперника  і зуміли ще до перерви  забити  два голи. Відзначився  двічі  нападник «Карпат» Віталій Іванків, який  у середені  другого  тайму оформив  хет-трек у фіналі. Отже 4:0- переконлива перемога  юнацької команди зі Старих Богородчан.
Після  закінчення  юнацького фіналу  відбулося  нагородження команд. Заступники Богородчанської райдержадміністрації Василь Петришин, Василь Поштарюк і  заступник голови районної ради  Ігор Семків  та  голова і заступник голови  Богородчанської  районної федерації футболу  Михайло Возний, Роман Балаш вручили кубок  і золоті  медалі  команді юнаків «Карпати» Старі Богородчани. Фіналіст  районного  кубка юнацька команда  «Скала» Монастирчани  нагороджена  срібними медалями.
У вирішальному  матчі  дорослих  складів  зустрілися цьогорічний чемпіон і срібний призер районного чемпіонату  СФК «Богородчани» і команда Карпати» Старі Богородчани.
Гра пройшла  у напруженій боротьбі. Богогродчанські  футболісти  у своїй  першій атаці зуміли  відзначитися. Це зробив їхній капітан команди Олег Фафлей. Обидві команди  продовжували  створювати  головні моменти, але м’яч обминав ворота.
За п'ятнадцять хвилин до закінчення  гри  нападник команди  з районного центру Юрій Сенич подвоїв рахунок. Старобогородчанцям  вдається тільки тільки забити  гол-престижу. Перед  фінальним свистком  арбітра відзначився  півзахисник «Карпат» Володимир Магдій. Перемога  футболістів  Богородчан 2:1.
На урочистому  закритті  фіналу  заступники голови  райдержадміністрації Василь Петришин, Василь Поштарюк  та заступник голови районної ради Ігор Семків, депутат обласної ради  Манолій Піцуряк  та голова районної федерації футболу  Роман Балаш нагородили  команди кубками та медалями.