Івано-Франківська область, Богородчанський район

У бібліотеці села Старі Богородчани відбулися заходи, присвячені Дню Святого Валентина

Дата: 15.02.2018 16:05

Любові всевишній присвячується...
Любов – не кара, але й не гра.
Вона не квітка, що зів'яне швидко,
Любов – це дар і Бог сам вибира,
Хто заслужив оце пізнати диво.

Кохання - найзагадковіше з усіх людських почуттів, адже воно окрилює. Тому з нагоди  Дня закоханих 14 лютого у Старобогородчанській бібліотеці відбувся літературний вечір "Любові всевишній присвячується...”. У ньому взяли участь  активні читачі бібліотеки. Ведучі свята Лілія Момот та Максим Лаврик розповіли про історію виникнення свята закоханих .Учасники заходу полинули в загадковий світ, в якому поезія і музика сплели  нев'янучий вінок любові. На зустрічі прозвучали також стародавні легенди про кохання.
Користувачі бібліотеки познайомилися з книжковою виставкою -інсталяцією “Любов придумана не нами, вона від Бога нам дана”.
А напередодні  Дня святого Валентина, в бібліотеці для дітей відбувся майстер-клас з виготовлення вітальних листівок «Валентинка власноруч» . Діти з радістю та наполегливістю майстрували свої валентинки вирізали з кольорового паперу сердечка, оздоблювали різноманітними прикрасами і в результаті отримали чудові вироби, які зробили своїми руками.