Представники громади взяли участь в нараді в Управлінні Держпраці в області

Дата: 29.06.2017 16:27

29 червня 2017 році в Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області відбулася нарада з представниками міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад по питанню виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Нараду провів начальник Управління Держпраці Ігор Росипайло. Учасники зібрання обговорили питання реалізації виконавчими комітетами міст та об’єднаних територіальних громад повноважень щодо державного контролю за додержанням законодавства про працю. У нараді взяв участь заступник сільського голови Старобогородчанської ОТГ Юрій Іванишин.