Тепер школи у червоній зоні можна не закривати – рішення уряду

Дата: 18.09.2020 09:52

Фото без описуТепер рішення про закриття шкіл та дитячих садків у червоній карантинній зоні ухвалюватимуть спільно з місцевою владою.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні 16 вересня, повідомляють на сайті уряду.

Рішення про заборону роботи освітніх закладів на територіях з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде ухвалюватися лише спільно Державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.

В адміністративних одиницях з “помаранчевим”, “жовтим” та “зеленим” рівнями забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більше ніж 50 відсотків класів”, – йдеться у повідомленні.

Також змінився порядок встановлення червоної зони. Тепер його встановлюватимуть за спільним рішенням Державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС у разі:

• завантаженості більше 75 відсотків ліжок у закладах охорони здоров’я регіону протягом 5 днів підряд;
  • або перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 (випадків на 100 тисяч населення за 14 днів) більше ніж у 5 разів.