Відкриття "Дитячо-спортивного майданчика "МІСЦЕ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА"

Дата: 23.09.2020 11:33

20.09.2020 року у Старобогородчанській ОТГ відбулося відкриття дитячо - спортивного майданчика, який був створений в рамках програми «Бюджет участі» за участю сільського голови Старобогородчанської с/р ОТГ Ярослава Здерки, заступника сільського голови Старобогородчанської с/р ОТГ Юрія Іванишина, депутата обласної ради Марії Рудик, парохів релігійних громад с.Старі Богородчани. Протягом 2019 – 2020 рр. було реалізовано 2 проєкти. З бюджету Старобогородчанської с/р ОТГ було виділено 55,0 тис.грн., за які були закуплені матеріали. Роботи виконували жителі «Заріччя», які долучилися до співфінансування. Депутат обласної ради Марія Рудик посприяла у виділенні 42 тис.грн. з обласного бюджету для придбання вуличних тренажерів для проєкту.

«Від початку будівництва і на протязі останніх двох років, спільними нашими зусиллями та можливостями, багаторазовими толоками, завдяки цільовій програмі "Бюджет участі" Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади, яка підштовхує жителів для розвитку нашого села Старі Богородчани, небайдужими жителями, які брали участь у голосуванні протягом двох років за проєкт "Дитячо-спортивний майданчик "МІСЦЕ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА" - на Заріччі" - проєкт успішно реалізовано та відкрито. Ми, всі жителі Заріччя, особливо діти, дуже раді, що в нас є такий майданчик. Майданчик буде прикрашати нашу частину села - мікрорайону "Заріччя" та громаду. Ми зрозуміли, що в єдності, разом, гуртом можемо досягти великих успіхів в майбутньому. Щира подяка всім небайдужим жителям, які брали участь у будівництві майданчика та їхню підтримку.» - Олександр Химинець,  ініціатор проєкту "Дитячо-спортивний майданчик "МІСЦЕ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА" - на Заріччі", житель с.Старі Богородчани.