Вітання приймали освітяни та учні Старобогородчанської громади

Дата: 05.10.2020 09:30

Вдруге поспіль, з метою підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді та педагогічних працівників, які їх підготували, відповідно до "Положення про преміювання учнів-переможців олімпіад, конкурсів та учителів, які їх підготували" від 15.05.2019 року №50, до професійного Дня працівників освіти, з дотриманням протиепідемічних норм відбулося нагородження грамотами та грошовими винагородами Старобогородчанської сільської ради ОТГ 55 кращих з кращих учнів та учителів громади. Пишаємося Вами! Бажаємо Вам здоров'я міцного, творчих злетів, нових звершень та перемог!