Підтвердження звання "народного аматорського" хору Будинку Культури с. Старі Богородчани

Дата: 17.11.2020 08:45

Фото без описуХоровий спів у Старих Богородчанах розвивався задовго до відкриття сучасного Будинку культури. Ще у 30-х роках хором керував С. Орлик, виходець із Тернопільщини, якого згодом замінив Михайло Магас.

Після відкриття Будинку культури диригентом хору став Романишак В.І. Згодом його естафету перейняв С. Баб'юк, під керівництвом якого хор у 1978р. здобув звання «народного». Наступним керівником став Б. Дерев'янко.

У 1986 р. хором керувала М.Д.Пастух, у 1987р. В. Лукач.

У 90-х рр.. старобогородчанським хором керувала І.М. Красій,

пізніше – В. В.Канюк.

Сьогодні керівником аматорського хору являється Юрій Яців – викладач Богородчанської дитячої музичної школи. Під його керівництвом колектив набув нової сили та неодноразово виступав на сільській, районній та обласній сценах.

Пропонуємо вашій увазі фото та відео-презентацію на підтвердження звання "народного аматорського" хору Будинку Культури с. Старі Богородчани. Керівник Юрій Яців.