Вітання з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2020 13:16

6 грудня - День Збройних Сил України!

Вітаємо військослужбовців з професійним святом. Всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави! Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє! Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, а мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди! Зичу вам здоров’я та сил, миру та спокою, добра та достатку у ваших оселях! Бажаю незламної волі, успіхів, нехай Ваші серця будуть наповнені почуттями гордості та патріотизму за справу, яку ви розвиваєте на благо українського народу!

Слава Україні! Героям Слава!

Сільський голова

Старобогородчанської сільської ради                                               В.Я. Петришин