Відкриття головної новорічної ялинки-2021 у Старобогородчанській ТГ

Дата: 21.12.2020 08:23

Фото без описуУ Старих Богородчанах, традиційно, в переддень Дня Святого Миколая урочисто засвітилися святкові вогні на головній новорічній ялинці територіальної громади. З цим святом розпочинаються радісні, сповнені чудес, новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою особливі відчуття - казки, справжнього дива здійснення мрій, віри у краще. На площі біля сільської ради зібралися і дорослі, і малеча, які з трепетом очікують цього свята. Привітав з новорічно-різдвяними святами усіх присутніх та  жителів територіальної громади сільський голова Володимир Петришин. Музичні вітання та святковий настрій дарували дітки, учні та творчі колективи сіл Старі Богородчани, Нивочин, Гринівка. На завершення зустрічі ангелики-посланці Святого Миколая пригощали всіх солодощами. З наступаючим Новим 2021 роком та Різвяними святами, громадо!