Дбаємо про безпеку педагогічних працівників Старобогородчанської ТГ
Дата: 24.12.2020 08:27
Кількість переглядів: 512
22 грудня 2020 року всі заклади загальної середньої освіти Старобогородчанської ТГ отримали антисептичні, дезінфікуючі та індивідуальні засоби захисту, придбані за кошти освітньої субвенції, обласного бюджету та Благодійного фонду «Покуття». Справжнім подарунком стала монографія «Червона книга Івано-Франківської області" (Тваринний світ), ред. І.В. Скільський, В.В. Бучко.