Про скликання четвертої позачергової сесії сільської ради восьмого демократичного скликання

Дата: 22.01.2021 16:33

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від   22.01.2021р.   № 16                                                 с.Старі Богородчани

Про скликання четвертої позачергової сесії
сільської ради восьмого демократичного
скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати четверту позачергову сесію восьмого демократичного скликання  26.01.2021 року о 09.00 год. в залі засідань сільської ради.

На розгляд сесії внести такі питання:
1. Про перейменування КНП «Старобогородчанська некомерційна амбулаторія групової практики» Старобогородчанської сільської ради ОТГ.

2.  Про перейменування Старобогородчанського ліцею та затвердження нової редакції Статуту.

3. Про перейменування Старобогородчанського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Джерельце» та затвердження нової редакції Статуту.

4. Про перейменування Нивочинської гімназії та затвердження нової редакції Статуту.

5. Про перейменування Гринівської гімназії імені Ярослава Савки та затвердження нової редакції Статуту.

6. Про перейменування Скобичівської  початкової школи та затвердження нової редакції Статуту.

7. Про перейменування Лесівської  початкової школи та затвердження нової редакції Статуту.

Сільський голова                                                          В.Я.Петришин