Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності

Дата: 10.02.2021 16:10

У зв’язку з виходом південного циклону з 11 лютого по області очікується ускладнення погодніх умов: значний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.  На дорогах очікується ожеледиця,  хуртовини та снігові замети.  З 12 лютого очікується значне зниження температури: вночі до 9-16, вдень до 7-13 градусів морозу.  15-18 лютого – без істотних опадів, подальше зниження температури на 4-8 градусів.

Старобогородчанська сільська  рада закликає усіх мешканців громади зважати на погодні умови та бути обережними, водіям транспортних засобів настійно рекомендуємо утриматися від поїздок,  без нагальної потреби не вирушати в дорогу, особливо на далекі відстані.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ!