Висловлюй позицію, консультуй владу, впливай на майбутнє! СТАРТУЄ БЮДЖЕТ УЧАСТІ!

Дата: 15.02.2021 14:52

Цільова програма «Бюджет участі Старобогородчанської сільської територіальної громади» встановлює та регулює систему взаємодії влади Старобогородчанської ТГ та її жителів щодо реалізації проектів за рахунок коштів бюджету ТГ.
Процес партиципаторного бюджетування  (Бюджет участі) -це процес складання, розгляду, відбору, затвердження, виконання проектів, звітування про їх виконання.
Участь в цьому процесі можуть брати ініціативні жителі та групи громадян, громадські об’єднання та організації, інші інституції громадянського суспільства, які ведуть свою діяльність на території Старобогородчанської ТГ.
Основні параметри Бюджету участі Старобогродчанської ТГ на 2021
 рік

1.Загальний обсяг Бюджету участі на 2021 рік складає 240 000,00 грн;

2.Максимальний розмір співфінансування з бюджету громади одного проекту -30 000 грн;

3.Конкурс буде проводитись по кожному населеному пункті громади окремо. Розподіл коштів наступний: с. Старі Богородчани – 120,0 тис. грн., с. Скобичівка – 30,0 тис. грн., с. Нивочин – 30,0 тис. грн., с. Гринівка – 30,0 тис. грн., с. Лесівка – 30,0 тис. грн.

5.Проект подають жителі Старобогородчанської ТГ та яким виповнилося 18 років;

6.Проект має бути поданий відповідно до форми з мінімальною кількістю підписів - 10 (окрім автора  проекту). Форма проекту у електронній версії доступна за посиланням - https://st-bogorodchany-gromada.gov.ua/ ) у рубриці «Бюджет участі».

7.Основні етапи реалізації Бюджету участі Старобогородчанської ТГ:
•Термін початку і завершення подачі проектів – з 15 лютого по 31 березня 2021 року (45 днів). Проекти подаються: за адресою Старобогородчанська сільська рада ТГ с. Старі Богородчани, вул. Івана Франка, буд. 1 (відповідальна особа Клим’юк Леся Ярославівна, тел. 0967315625, Тимків Ганна Ярославівна, 0675927983), електронною поштою за адресою
sr.staribogorodchany@gmail.com у вигляді відсканованого оригіналу документу або особисто;
•Аналіз поданих проектів Експертною групою здійснюється з 01 квітня по 30 квітня 2021 року (30 днів);
•Оприлюднення списків позитивно і негативно оцінених проектів до 06 травня 2021 року;
•Оприлюднення переліку пунктів голосування – 07 травня 2021 року
•Голосування за проект з 15 травня по 15 червня 2021 року;
•Визначення проектів-переможців – 16 червня 2021 року.
•Реалізація проектів.
Нормативні документи, інформація та формуляри щодо Бюджету участі Старобогородчанської ТГ знаходять на веб-сайті Старобогородчанської ТГhttps://st-bogorodchany-gromada.gov.ua/normativna-baza-17-37-50-15-05-2020/ у рубриці «Бюджет участі».

Форма подання проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів цільової програми «Бюджет участі Старобогородчанської сільської територіальної громади»