Дистанційне навчання продовжено для учнів 5 - 11 класів закладів загальної середньої освіти!

Дата: 23.02.2021 14:56

Шановні батьки, учні та вчителі!

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до листа департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації від 12.02.2021 р. №170/01-12/02.1, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території  громади та області  продовжено дистанційне навчання з  23 лютого до  01 березня 2021 року  для учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Відновлено навчання у звичному режимі для  учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців  закладів дошкільної освіти Старобогородчанської сільської територіальної громади з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Одночасно інформуємо, що робота освітніх закладів громади під час адаптивного карантину регламентується чинним законодавством, зокрема, постановами КМУ від 09.12.2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних  заходів з метою запобігання поширенню  на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  від 17.02.2021 р. №104 «Про внесення  змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», листом Міністерства освіти, науки України від 22.02.2021 р. №1/9-90 «Щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та запровадження нових обмежувальних протиепідемічних заходів» та іншими нормативними документами.

ЛИСТ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Просимо з розумінням ставитися до особливостей роботи закладів освіти  в умовах адаптивного карантину!