ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 25.02.2021 11:52

Відповідно до рішення комісії ТЕБ і НС уся Івано-Франківська область  з 00:00 годин 26 лютого в «червоній зоні» з посиленим карантином.

Нові обмеження стосуються транспортних перевезень. А також з 26 лютого 2021 року закриються усі освітні заклади, кафе-ресторани та ТРЦ, забороняється проведення масових заходів!

Буде заборонена посадка та висадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

Зокрема забороняється робота:

• барів, ресторанів, кафе тощо (крім замовлень на винос та доставки);
  • ТРЦ та інших розважальних закладів;
  • заклади загальної середньої освіти переходять на дистанційне навчання;
  • заклади дошкільної освіти призупиняють освітній процес;
  • з магазинів працюватимуть ті, 60% площі яких призначені для продуктів, ліків, побутової хімії, засобів гігієни, преси, кормів для тварин (але інші товари в таких магазинах продовжать продавати);
  • заклади культури та сільські бібліотеки працюють дистанційно;
  • масові заходи заборонені.

Однак будуть працювати банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, усі продовольчі магазини.

Бережіть себе та своїх рідних та будьте здорові!