Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ

Дата: 12.03.2021 15:49

У рамках національного проекту "Поліцейський офіцер громади" Старобогородчанська територіальна громада отримала службовий автомобіль "Рено Дастер" і  повну комплектацію засобів для роботи у поліцейській станції громади. До комплекту входить потужний ліхтар, бензопила, набір інструментів, термопринтер для оперативного друку постанов про адміністративні правопорушення, медаптечка та інше.

Нести службу на території громади призначено старшого лейтинанта поліції - Надрагу Сергія Зіновійовича, який успішно пройшов конкурсний відбір.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення,  підтримка   постійного контакту з мешканцями, щоденне забезпечення порядку на своїй території, своєчасне реагування на проблеми громади та запобігання вчиненню правопорушень.