У ВІДДІЛІ ЦНАП СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ ТГ ЗАРЕЄСТРОВАНО ПЕРШУ КОМПЛЕКСНУ ПОСЛУГУ «ЄМАЛЯТКО»

Дата: 22.03.2021 16:48

Сьогодні, у відділі  Центр надання адміністративних послуг,  батьки новонародженго Максима урочисто отримали  його свідоцтво про народження та ідентифікаційний номер платника податків в рамках  загальнонаціонального проекту «єМалятко». Родину Растопчиних Миколу та Марію, яка першою скористалася новим електронним сервісом, з найщирішими побажаннями вітав сільський голова Володимир Петришин.

Тепер щоб отримати комплекс послуг, пов’язаних з народженням дитини, достатньо особисто звернутися до відділу  Центр надання адміністративних послуг,  відділу державної реєстрації актів цивільного стану, або подати заяву  онлайн через  портал електронних послуг «Дія».

Це перша комплексна адміністративна послуга, при створенні  якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією. Скориставшись нею, молоді  батьки нашої громади   швидко і без зайвих клопотів вирішать усі питання, пов’язані з народженням дітей.