Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Великодня акція «Писанковий сад» з 13 по 30 квітня

Дата: 13.04.2021 11:13

Запрошуємо талановитих жителів, майстрів-умільців, учнівські та творчі колективи нашої громади  долучитися до проведення  культурно-мистецької Великодньої акції «Писанковий сад», яка відбудеться з 13-30 квітня 2021 р. на території Старобогородчанської  громади.

Кожне село громади презентуватиме Великодні вироби, якими прикрасять дерева, кущі  на територіях   закладів культури, освіти, на  алеях скверів.

Різнобарв’я крашанок, писанок, великодніх віночків, тематичних виробів з різноманітного природного матеріалу, муляжі Пасок, весняні квіти, пташки, яблучка та багато іншого зможуть тематично прикрасити дерева, створивши Писанковий сад, який даруватиме оточуючим  приємну зустріч   та проведення Великодніх свят.