Старобогородчанська сільська рада інформує!

Дата: 23.04.2021 14:21

В рамках налагодження співпраці між Богородчанським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області та Старобогородчанською сільською радою, начальником Богородчанського сектору пробації Василем Гільтайчуком було проведено спільну робочу зустріч із головою Старобогородчанської сільської ради ТГ Володимиром Петришиним щодо роз’яснення повноважень уповноважених органів пробації та налагодження співпраці за напрямом пенітенціарна пробація. Також обговорено можливості виділення коштів для потреб органу пробації затверджених цільовою програмою. Окремо обговорено питання висвітлення діяльності органу пробації на офіційному веб-сайті Старобогородчанської сільської ради та організації волонтерської діяльності, а також її значення в підвищенні рівня безпеки громади.