Час добра до Великодня

Дата: 29.04.2021 14:16

Готуючись до Великодня ми стаємо добріші, відкриваємо наші серця та вірою наповнюємо наші думки! Це час добра….

Стало вже доброю традицією напередодні світлого дня Воскресіння Христового допомагати людям, які портребують особливої турботи та уваги. З 26 по 29 квітня 2021 року працівниками сільської ради,підприємцями громади було організовано та проведено благодійну акцію «Великодній кошик» для 40 одиноких  та потребуючих людей  громади.

Старобогородчанська сільська рада висловлює подяку за сприяння у проведенні благодійної акції підприємцям громади - Михайлу Гедзику, Віктору Беглому, Володимиру Качановському, Марії Луцик, Тетяні Пилипів, Наталії Воронич, Валентині Федорко, Віктору Карояні, Наталії Скибі, Ользі Жолобович, які допомогли одиноким та потребуючим людям  відчути настрій свята  та повернути віру в найкраще.