8 травня - День Пам'яті та Примирення

Дата: 08.05.2021 22:54

Сьогодні ми віддаємо данину пам'яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни. Сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цього визначного дня у Старобогородчанській  громаді урочисто проведено  мітинг-реквієм "Вогонь війни у пам'яті навічно".

З нагоди  відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  поминальну молитву   відслужили    духовні наставники  села Старі Богородчани - отець Любомир церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ та отець Анатолій церкви Святого Юрія УПЦ.

Зворушливі слова лунали від учнів Старобогородчанського ліцею (заступник керіника з виховної роботи Л. І. Василишин та педагог-організатор І. Р. Савіцька) .

Патріотичні пісні звучали у виконанні Михаели Завійської та Христини Анійчин.

Авторську поезію декламувала Параска Дмитрівна Демянко присвячену пам'яті героям та учаснику односельцю Степану Івановичу Гринишину.

На завершення заходу до жителів Старобогородчанської громади звернувся

голова сільської ради Володимир Ярославович Петришин.

Ми повинні завжди пам'ятати свою історію, героїв, які воювали за нашу свободу і незалежність України.

".. Дай нам, Боже, жити вільним життям,

Дай кращу долю народу

Дай нам єдність, мир і спокій!!! "'