П о в і д о м л е н н я про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Старобогородчанської сільської ради

Дата: 11.05.2021 09:10

П о в і д о м л е н н я

про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Старобогородчанської сільської ради:

• "Про встановлення ставок єдиного податку на території Старобогородчанської  сільської ради на 2022 рік ";
  • "Про встановлення ставок земельного податку на території Старобогородчанської сільської ради на 2022 рік";
  • "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Старобогородчанської сільської ради на 2022рік ".
  • "Про встановлення транспортного податку  на території Старобогородчанської сільської ради на 2022 рік";

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. ст. 9 з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Старобогорордчанська сільська рада  повідомляє про оприлюднення вищенаведених проектів рішень та аналізів регуляторних впливів до них  на офіційному сайті Старобогородчанської сільської ради https://st-bogorodchany-gromada.gov.ua/, в розділі «Регуляторна політика»,   а також з текстом проектів рішень та АРВ  можна ознайомитися  у фінансовому відділі  Старобогородчанської сільської ради.

Розробник проектів  –  фінансовий відділ Старобогородчанської сільської ради.

Поштова адреса : І.Франка 1, с. Старі Богородчани, Івано-Франківська обл., 77712

Електронна адреса : fvstaribg@i.ua

Основною метою регуляторних актів є встановлення на території Старобогородчанської сільської ради місцевих податків у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень будуть прийматися з дати оприлюднення на офіційному сайті Старобогородчанської сільської ради  з 11.05.2021р. до 16год 00 хв 11.06.2021р.

Свої пропозиції та зауваження можна надати в письмовій формі до фінансового відділу Старобогородчанської сільської ради (вул. І.Франка 1, с. Старі Богородчани, Івано-Франківська обл.) чи електронною адресою fvstaribg@i.ua .