Виконком Старобогородчанської сільської ради територіальної громади вітає призовників: Веприка Василя Ярославовича, 2001 р.н жителя с. Лесівка та Лапчука Дмитра Володимировича, 2002 р.н. жителя с. Лесівка

Дата: 14.05.2021 08:39

Фото без опису  Фото без опису

Веприка Василя Ярославовича, 2001 р.н жителя с. Лесівка

Лапчука Дмитра Володимировича, 2002 р.н. жителя с. Лесівка

Служба в  армії – важлива подія в житті хлопців і щорічно на весні і восени відправляються молоді хлопці до війська, щоб пройти цю обов’язкову частину «школи життя».

Вами пишається громада, батьки родина. Ви ідете служити в армію, а  значить – розписуєтесь у своїй мужності, зрілості, готовності стати сильнішим  і дорослішим, віддаючи службу батьківщині.

Нехай служба в армії пролетить легко, швидко і щасливо. Нехай пліч - опліч з Вами будуть вірні друзі та мудрі офіцери. Запам’ятайте, всі ваші армійські дні нехай стають прикладом для тих, хто не впевнений у собі, а служба в армії сприймається Вами, як корисний життєвий досвід, який не кожному дано в цьому житті пройти. Солдат стає справжнім чоловіком, хоробрим  і сміливим, вміє приймати рішення і допомагати товаришам у скрутну хвилину, адже без цього ніяк не можна.

Гарної Вам служби дорогі, юні солдати! Хай оберігає Вас Господь Бог і ангели охоронці.

Доброї легкої служби і щасливого повернення додому.