Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

У ВИШИВАНЦІ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА ГРОМАДА!

Дата: 20.05.2021 09:45
Кількість переглядів: 1984

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.
Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла всіх нас та Україну!

День вишиванки у громаді проводиться завдяки участі у

ФЛЕШМОБІ «У ВИШИВАНЦІ ГРОМАДА»

Всесвітній День вишиванки святкують щороку у третій четвер травня. Цьогоріч цей день припадає на 20 травня. День вишиванки почали відзначати у 2006 році. Головна традиція свята – одягнути вишиванку. День вишиванки відзначають завжди у будній день, аби показати, що вишита сорочка невіддільна частина побуту, яка органічно вписується у сучасне щоденне життя.

Вишиванка – це гарно і сучасно!

Вишиванка є справжнім витвором національної уяви багатьох поколінь українців, в якій  закладені цінності.

Вишиванка — оберіг, який передавали з покоління у покоління та про який  складають вірші та пісні.

Одягни вишиванку!

Під таким девізом   працівники  установ  та активні жителі громади  долучилися до флешмобу «У вишиванці громада», у якому зміг  взяти участь кожен охочий і продемонструвати красу своєї вишиваної сорочки.

А українська вишиванка - диво,

У ній народу  код його душі.

І кожному в ній зручно і красиво,

Вдягнути ж вишиванку поспіши.

І годро йди у ній по цілім світі!

За результатами участі маємо прекрасні світлини жителів громади у вишиванках, які  демонструють генетичний код нації, який відрізняє нашу націю від інших.