ТРИВАЄ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ БЮДЖЕТ УЧАСТІ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ ТГ"

Дата: 01.06.2021 10:15

Шановні жителі громади!

Старобогородчанська сільська рада інформує, що триває голосування за проекти в рамках програми «Бюджет участі Старобогородчанської ТГ» на 2021 рік.  Голосування триватиме до 15 червня 2021 року до 24.00 год.

Ознайомитись з проектами та проголосувати можна буде на Інтернет-платформі:  Бюджет міських ініціатив «Громадський бюджет» за адресою: https://staribogorodchany.pb.org.ua/ або в пунктах для голосування, які працюватимуть протягом 15 травня - 15 червня 2020 року за адресами:

-с.Старі Богородчани, вул. І. Франка, 1, Центр надання адміністративних послуг Старобогородчанської сільської ради;

-с.Скобичівка, вул. Лесі Українки, кабінет старости с. Скобичівка;

-с.Нивочин, вул. Шевченка, 110, кабінет старости с. Нивочин;

-с. Гринівка, вул. Б. Яцківа, кабінет старости с. Гринівка;

-с. Лесівка, вул. Лесі Українки, 86, кабінет старости с. Лесівка.

Розклад роботи:

Понеділок-четвер з 8.00 до 17.00 год.

П'ятниця з 8.00 до 16.00 год.

Перерва на обід з 12.00 до 13.00 год.

Вихідні дні: субота, неділя

Нагадуємо, що голосування за проекти проходитиме в умовах карантину. Тому закликаємо максимально голосувати через інтернет- платформу «Громадський бюджет» за адресою: https://staribogorodchany.pb.org.ua/.  При відвідуванні пунктів для голосування дотримуватись усіх встановлених вимог та обмежень , а саме: користуватись засобами індивідуального захисту (маски, рукавички, антисептик), не створювати скупчення людей, дотримуватись встановленої дистанції один від одного та мати при собі паспорт.