Оголошення про скликання сьомої чергової сесії Старобогородчанської сільської ради восьмого скликання

Дата: 01.06.2021 15:26

Старобогородчанська сільська рада

Івано-Франківського району

Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.05.2021 р.                     с.Старі Богородчани                                   № 103

Про скликання сьомої чергової сесії

сільської ради восьмого демократичного

скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати шосту чергову сесію восьмого демократичного скликання  15.06.2021 року о 14.00 год. в залі засідань сільської ради.

На розгляд сесії внести такі питання:

1. Про затвердження Положення про відділ Центр надання адміністративних послуг  Старобогородчанської сільської ради територіальної громади у новій редакції.
  2. Про затвердження регламенту відділу Центр надання адміністративних послуг  Старобогородчанської сільської ради територіальної громади .
  3. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг  Старобогородчанської сільської ради територіальної громади.
  4. Про затвердження Інструкції з експлуатації полігону ТПВ в урочищі Мочари в селі Скобичівка.
  5. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2021 рік.
  6. Про будівництво вуличного освітлення в с. Нивочин.
  7. Про внесення змін до бюджету.
  8. Земельні питання.

Сільський голова                підпис                 В.Я.Петришин