315 років відзначало мальовниче село Гринівка!

Дата: 08.06.2021 15:32

Село моє - для мене ти єдине

Це тиша , спокій , праці аромат

Моє село - мені ти серце полонило

Моє село - для мене Божа благодать.

6 червня 2021 р. у селі Гринівка відсвяткували День Села, приурочений його 315 річчю.

Поблагословив цей чудовий захід отець Віктор. На нашому святі були присутні   голова Старобогородчанської ТГ Володимир Петришин, заступниця сільського голови Ганна Тимків, начальниця відділу освіти, культури , молоді та спорту Ольга Близнюк,  староста с.Скобичівка  Ірина Трінчук, староста с. Нивочин Оксана Федорко.

Володимир Петришин привітав усіх присутніх зі святом і висловив подяку старості села Гринівка Ніні Хмелівській.

Концертну програму розпочали ведучі Тетяна Надрага і Христина Івашко. Вокальний колектив села привітав усіх піснею " Село моє". Ансамбль аматорського танцю " Перлинка" , керівник Наталя Николин подарував глядачам танець " Вальс весни". Своїми чудовими піснями вітали глядачів Андрій Приймак і Марина Стефанів з Івано - Франківська. Привітали усіх Ліза Тимофійчук, Ірина Панасюк , Тетяна Надрага з дочкою Євгенією. Зачарувала своїм чудовим співом глядачів Михаелла Завійська з Старих Богородчан. Чудовий настрій  створив усім Ігор Глеб , соліст гурту " Знай наших", а також у дуеті з Мариною Стефанів. Приїхали привітати Гринівчан та гостей Анюта та Діма Черевки з с. Глибокого. Пісенне привітання пролунало від Тетяни Надраги  з с. Нивочин. Фольклорний колектив села подарував веселі пісні глядачам.

Привітання лунало для Сенич Оксани Дмитрівної, яка цього дня святкувала своє день народження.

Біля клубу були представлені роботи умільців села :

- вишиті картини Олесі Лесів;

-вироби з бісеру Тетяни Фіртась;

- ковальські вироби Володимира Кормила;

- вишивка Надії Гринів;

- вироби з пластиліну Соломії Вагіль;

- заколки і багато чудових різних робіт Мар' яни Хмелівської.

На святі була розгорнута виставка старовинних фотографій.

Ольга Близнюк подякувала всім організаторам та учасникам свята та  привітала подякою завідуючу клубом с. Гринівка Марію Надрагу.

По закінченні концерту усіх розважала  народна музика.

Велика подяка усім , хто долучився до організації свята!

Завідуюча клубом с. Гринівка                                                        Надрага М.О.