РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ КЕРІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НИВОЧИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.06.2021 12:04

16.06.2021 року  у Старобогородчанській сільській раді відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника Нивочинської гімназії Старобогородчанської сільської ради.

Участь у конкурсному відборі прийняла одна особа, Шак Мар’яна  Ярославівна, яка визнана такою, що  пройшла конкурсний відбір.

Конкурсною комісією було рекомендовано сільському голові, призначити Шак Мар’яну Ярославівну, керівником комунального закладу загальної середньої освіти Нивочинської гімназії Старобогородчанської сільської ради.