Табір "Едельвейс" зустрів дітей нашої громади!

Дата: 18.06.2021 15:09

Фото без описуЗ 04.06 по 17.06.2021 року 15 дітей пільгових категорій з усіх закладів загальної середньої освіти  Старобогородчанської сільської  терторіальної громади перебували у таборі оздоровлення та відпочинку "Едельвейс", що знаходиться у с. Микуличин Яремчанської міської ради.  Путівки були придбані за кошти  місцевого бюджету  в рамках  Програми з оздоровлення та відпочинку дітей Старобогородчанської сільської ради на 2021-2023 роки.

Тишу і таємничість лісу замість сільського шуму, свіжість гірських рік замість задухи транспорту, кришталево чисте гірське повітря замість пилу і вихлопних газів автомобілів. Все це і навіть більше подарував відпочинок в туристично-оздоровчому комплексі  "Едельвейс" дітям нашої громади.

Фотомиті  відпочинку в таборі  "Едельвейс"