ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ!!

Дата: 23.06.2021 14:11

З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому. Міністерство соціальної політики України продовжує надавати відповіді на найбільш поширенні запитання громадян з приводу нового порядку призначення і нарахування субсидій.

ТОВ «Агентство стратегічних рішень «Ші Стретеджіс» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України в рамках Проекту Мінсоцполітики за підтримки Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» розробило інформаційний матеріал, який базується на найбільш поширених питаннях з приводу нового порядку призначення і нарахування субсидій (Додаток №1).

Просимо Вас сприяти поширенню даної інформації серед населення територіальної громади, перш за все, отримувачів субсидій. Це дозволить суттєво покращити інформування населення про новації у механізмі призначення і нарахування субсидій і зменшить соціальну напругу у суспільстві, викликану  браком  інформації.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатися за телефоном: 098 876 99 56 або електронною адресою: media@strategi.com.ua.

Відповіді на питання за посиланням:  Відповіді на запитання по призначенню субсидій 2021 року