ДЕНЬ СЕЛА СКОБИЧІВКА - СВЯТО, ЯКЕ ЗАПАМ'ЯТАЄТЬСЯ НАДОВГО

Дата: 24.06.2021 10:31

Традиційно, в День Святої Трійці, мешканці села Скобичівка святкують День села. Цього року, так склалося, що через погодні умови День села святкували два дні «зелених свят».

В неділю, 20 червня, мешканці та гості села зібралися на місцевому стадіоні, щоб взяти участь у святкових урочистостях. Розпочалося свято з благословення настоятеля храму Різдва Іоана Хрестителя отця Дмитра. Місцевий вокальний аматорський колектив виконав молитву «Отче наш».

З вітальним словом та найкращими побажаннями звернулася до односельчан та гостей  староста села Ірина Трінчук. Слова  подяки в допомозі організації свята прозвучали на адресу активних жителів села, місцевих депутатів та спонсорів.

На наш чудовий захід з нагоди Дня села завітали сільський голова Старобогородчанської ТГ Володимир Петришин, заступник сільського голови Анна Тимків, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Близнюк, староста сіл Гринівка, Лесівка Ніна Хмелівська, староста  с. Нивочин Оксана Федорів, депутат обласної ради Андрій Бриндальський.

Володимир Петришин привітав усіх присутніх  та висловив щиру подяку старості села Ірині Трінчук.

Ольга Близнюк також привітала мешканців та гостей свята та відзначила Подякою вчителя Скобичівської початкової школи Галину Іридчин.

Під час урочистостей вітали учасників АТО, найстаршу та наймолодших жителів села.

На  торжество села Скобичівка  також завітали  журналісти телеканалу «Галичина», які   зафільмували День села Скобичівка Старобогородчанської сільської територіальної громади.

Концертну програму, ведучими якої були Оксана Гарбуз та Олег Іридчин,  розпочав вокальний аматорський колектив села Скобичівка, керівник Руслан Проць. Віршами та піснями привітали усіх присутніх учні недільної школи Святого Антонія Печерського, керівник Уляна Сернюк.

Гумористична сценка у виконанні Оксани Гарбуз та Марійки Гарасим додала веселого та позитивного настрою глядачам.

Радісні хвилини та гарниий настрій своїми виступами  подарували  присутнім вихованці дошкільної групи, керівник Богдана Бурдилюк, учні  Скобичівської початкової школи, керівник Галина Іридчин та хореографічний  колектив «Гармонія» з композицією «Мир над Україною».

З нагоди Дня батька, прозвучало музичне вітання для усіх татусів від сестричок Софійки та Соломійки Козоріз. Своїх земляків , які знаходяться за межами України, поезією про рідне село привітала Софія Остапів. Музичний подарунок пролунав у виконанні талановитої Діани Проць.

Своїми чудовими піснями вітав присутніх Іван Костей.

Гості свята, вокальний колектив з села Нивочин, потішив глядачів своїм жартівливим виступом. Приїхали привітати жителів Скобичівки і чарівні гості з Старих Богородчан Міхаела Завійська та Тетяна і Богдан Пилипіви. Гарний настрій подарували глядачам брати Ровенки. Пісенний дарунок прозвучав у виконанні Тетяни  Кіф’ як. Зачарувала своїм голосом Софія Литовчук. Сучасний танець продемонстрували дівчата танцювального колективу «Юність»

Наприкінці святкового концерту відбувся розіграш  святкової лотереї.

На Дні села проводила майстер-клас художня студія «Для всіх», керівник Іван Боднарчук.

Зберегти в пам’яті приємні моменти свята та додати гарного настрою допомогли фотозони, створені Іванною Проць та Юрієм Романюком.

Пригощали присутніх на святі українським борщем та пампушками. Розвагою для наймолодших гостей свята стали дитячі атракціони.

Святковий вечір продовжився народними гуляннями біля святкової ватри, де людей розважали народні музики.

Завершилось свято запальною дискотекою під відкритим небом та фантастичним феєрверком!

Староста с. Скобичівка                                                                                          Ірина Трінчук

ФОТОМИТІ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА  СКОБИЧІВКАФото без описуФото без описуФото без опису