Чергове засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради відбудеться 13 липня 2021 року о 10.00 годині

Дата: 07.07.2021 11:37

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2021 р.                      с.Старі Богородчани                              № 124

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради, з метою виконання плану роботи виконавчого комітету  Старобогородчанської сільської ради на 2021 рік, затвердженого рішенням виконкому від 22.01.2021 № 1, враховуючи проекти рішень, наданих розробниками, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради 13 липня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1.  Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2021 року.
  2.  Про роботу відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  3.  Про стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2021 року.
  4. Про  надання дозволу на встановлення оглядової вежі, фотозони та велопарковки в рамках проекту «Розвиток туристичної інфраструктури на території Старобогородчанської ТГ.
  5. Про встановлення опіки над майном дітей, позбавлених батьківського піклування, Данильців Н.В. та Данильців А.В.
  6. Про встановлення опіки над майном дитини, позбавленої батьківського піклування, Беєр Н.В.
  7. Про затвердження нового складу комісії з питань захисту прав дитини.
  8. Про затвердження плану заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству в Старобогородчанській ТГ.
  9. Розгляд заяв.

3. Секретарю сільської ради Момот І.В. довести до відома членів виконавчого комітету інформацію про проведення чергового засідання виконавчого комітету.

4 Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.

Сільський голова                       підпис                      Володимир Петришин

печатка