Попередження про внесення засобів захисту рослин

Дата: 28.07.2021 13:44

Попередження про внесення засобів захисту рослин !!!

З 30.07.2021 року по 01.08.2021 року не території Старобогородчанської громади,  ТОВ "Акріс Захід" буде вносити, авіційним способом, трихограму на посіви кукурудзи. Тихограма - живі організми, які не являються хімічними засобами. Тихограма - це маленька комаха не більше 1 мм. яка знищує більше 100 видів  шкідників (совки, кукурудзяні метелики, капустяні молі горохові плодожерці тощо). Застосування трихограми дозволяє вирощувати екологічно чисту продукцію.

Адміністрація ТОВ "Акріс Захід"